1,25m LED sestava pásek 4,8W/m, dekorativní svícení - barva svícení teplá bílá “žlutá” (2800K) - ovládání mávnutím nad profilem - stříbrný přisazený profil s opál difuzorem

Předpřipravená LED sestava vhodná například k osvětlení prostoru pod skříňkou nebo pro police. LED pásek je ovládaný pomocí čipu na mávnutí nad profilem.

Kabel pro propojení LED pásku s napájecím zdrojem má délku 5m

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SMART810.002
1 045 Kč / ks 863,64 Kč bez DPH
1,25m LED sestava pásek 4,8W/m, dekorativní svícení - barva svícení teplá bílá “žlutá” (2800K) - ovládání mávnutím nad profilem - stříbrný přisazený profil s opál difuzorem

Předpřipravená LED sestava vhodná například k osvětlení prostoru pod skříňkou nebo police. LED pásek je ovládaný pomocí čipu na mávnutí nad profilem.

Sestava je vhodná pro dekorativní svícení díky pásku 4,8W/m. Profil je přisazený a je možné ho jednoduše přilepit pomocí lepidla, případně přichytit pomocí koncovek, které uvádíme souvisejících produktech. K propojení jednotlivých komponentů slouží přiložená kabeláž opatřená konektory, které přesně navádějí k jednoduchému sestavení a zapojení. Díky konektorům není nutné využívat pájení. Vše je pro vás připraveno. Stačí jen zaříznout profil a přistřihnout LED pásek na požadovanou délku.  Kabel pro propojení LED pásku s napájecím zdrojem má délku 5m tak aby bylo možné napájecí zdroj (trafo) ukrýt například do skříňky. 

Klíčové vlastnosti:

  • snadná instalace nalepením
  • propojením pomocí konektorů
  • možnost zkrátit na libovolnou délku 
  • zapnutí/vypnutí pomocí připojeného LED spínače MATA (pouze mávnete a svítí)
  • spolehlivý pásek s ARGES 4,8W/m 
  • napájecí zdroj HALIA opatřený konektory
  • zprovoznění sestavy bez nutnosti pájení

Sestava obsahuje:

 

Důležité informace:

  • Nejedná se o hotové svítidlo, pouze o sestavu vhodných komponentů, které je nutné spojit a naistalovat na určené místo, ale bez nutnosti pájení.

Doplňkové parametry

Kategorie: LED PÁSKY - SESTAVY
Záruka: 3 roky
BARVA PROFILU: ŠEDÁ LESKLÁ
Filtr dle - BARVY SVÍCENÍ: teplá bílá 2800K
Filtr dle - DÉLKY: 1,25m
Filtr dle - MONTÁŽE PROFILU: přisazený
Filtr dle - OVLÁDÁNÍ LED: mávnutím
Filtr dle - SVITU LED PÁSKU: dekorativní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: