PROFIL LED ROHOVÝ

Vítejte v naší speciální kategorii produktů, která se věnuje LED profilům pro rohové aplikace. Tato kategorie je určena pro všechny, kdo hledají dokonalé řešení pro osvětlení svých prostor pomocí LED svítidel a LED pásek.
LED profily rohové jsou jedinečnými produkty, které byly speciálně navrženy pro umístění LED svítidel a LED pásek do rohů místností. Tento typ profilu je ideální pro vytváření elegantních a efektních úhlů osvětlení, které dodávají vašemu interiéru nový rozměr.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
SMART100.019x
od 51,24 Kč bez DPH
od 62 Kč / 1m

Profil DINGO se dodává v délkách 1m a 2m a současně je dostupný v šedé barvě. Ke všem profilům doporučujeme přikoupit příslušenství. Kryty (difusory) jsou volitelné a nejsou...

Kód: SMART100.020
SMART100.034
od 119,01 Kč bez DPH
od 144 Kč / 1m

Rohový profil INDIGO se dodává v délkách 1m a 2m a současně je dostupný v pěti barvách: stříbrná, bílá, zlatá, černá a šampaň. Ke všem profilům doporučujeme přikoupit...

Kód: SMART100.025
SMART100.036b
od 353,72 Kč bez DPH
od 428 Kč / ks

Rohový profil WEI se dodává v délkách 1m a 2m a současně je dostupný ve 2 barvách: stříbrná, černá. Ke všem profilům doporučujeme přikoupit příslušenství. Kryty (difusory) jsou...

Kód: SMART100.035

V naší nabídce najdete řadu LED profilů rohových, které jsou kompatibilní s různými typy a velikostmi LED svítidel a LED pásek. Tyto profily jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a poskytovaly stabilní a bezpečné uchycení pro vaše LED světla. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

LED svítidla a LED pásky jsou v dnešní době velmi oblíbené díky své energetické účinnosti a široké škále barev a světelných efektů, které umožňují. Naše LED profily rohové vám pomohou tyto výhody ještě více využít. Umožní vám lépe řídit rozptýlení světla, zvýší estetický vzhled vašeho osvětlení a také pomohou prodloužit životnost vašich LED světel.

V této kategorii se snažíme nabídnout širokou škálu produktů, aby vyhovovala potřebám co nejvíce zákazníků. Ať už hledáte LED profily rohové pro domácnost, kancelář, obchod, restauraci, hotel nebo jiný typ budovy, jistě zde najdete to, co potřebujete.

Při nákupu v naší kategorii LED profilů rohové se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, profesionální služby a konkurenceschopné ceny. Jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit dokonalé osvětlení pro vaše prostory.