Aktor EGON ON/OFF, Z-Wave, DC100-240V, výstup 100-240V, max1,8A

Aktor EGON vám usnadní život, zpříjemní domácnost a ochrání domov. Komunikuje přes rádiovou frekvenci Z-Wave a zvládá spoustu dalších funkcí.  

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: SMART800.005
1 429 Kč / ks 1 180,99 Kč bez DPH
Aktor EGON ON/OFF, Z-Wave, DC100-240V, výstup 100-240V, max1,8A

Aktor EGON ON/OFF, Z-Wave

Pokud máte světla nebo jiné zařízení, které by jste chtěli ovládat přes chytrou, je EGON nejlepším řešením. I z obyčejného zařízení může udělat chytré.  

Jeho velikost je tak malá že se vejde i pod vypínač. Lze jim zapínat/vypínat osvětlení a jiné zařízení, spouštět scény a to vše jak manuálně tak na dálku pomocí mobilní aplikace. Pokud jste zařízení ovládali pouze vypínačem na zdi, přidejte pod vypínač aktor EGON a najednou to samé zařízení můžete ovládat pomocí aplikace nebo scénami.

Napájení aktoru je přímo na fázi a nulu, proto jakmile jednou aktor připojíte, nemusíte se starat o napájení. Žádná výměna baterie zde nehrozí.   

EGON díky radiové frekvenci Z-Wave může být připojená na jakoukoliv řídící jednotku Z-Wave a komunikovat s dalšími Z-Wave zařízeními. Po aktivaci a připojení do aplikace můžete vše sledovat na dálku přes mobilní aplikaci jako je "Yubii".

Montáž aktoru přenechejte zkušenému elektrikáři. Aktor se připojuje na 100-240Vac, které vás může i zabít. Jakmile vám elektrikář zapojí aktor, v řídící jednotce nastavíte přidání nového zařízení. Na aktoru stiskněte tlačítko "Reset" 3x za sebou. EGON se začlení do řídící jednotky a začne fungovat. 

Aplikaci pro ovládání aktoru lze stáhnout jak na Android tak i iOS

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKTORY
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: