Smart spínací zásuvka MIA s měřením spotřeby, Z-Wave -Plus

Smart zásuvka MIA vám umožní mít pod kontrolou provoz vašich spotřebičů, které se podle nastaveného programu zapínají nebo vypínají. Komunikuje přes rádiovou frekvenci Z-Wave a budete mít díky ní i dokonalý přehled o spotřebě energie.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: SMART800.001
1 551 Kč / ks 1 281,82 Kč bez DPH
Smart spínací zásuvka MIA s měřením spotřeby, Z-Wave -Plus

Smart zásuvka MIA, Z-Wave

Se zásuvkou MIA se už nemusíte bát, že by jste zapomněli vypnout žehličku nebo jiný spotřebič, když odcházíte z domu. Stačí se podívat do mobilní aplikace a na dálku zjistit stav spotřebiče, popřípadě ho vypnout.  

Její vzhled a rozměry jsou na jednu stranu klasické, ale na druhou stranu působí krásně designově. A i když by se vám zdálo, že pestře zbarvená zásuvka bude přitahovat děti, které do ní budou chtít strkat prsty, nemusíte se ničeho bát, protože je vybavena chráničem. To vše vám usnadní život a získáte větší pocit bezpečí.  

Smart zásuvka MIA vás upozorní, pokud jste ji při odchodu z domu zapomněli vypnout případně se vypne sama. Měří spotřebu energie a tak máte neustále přehled o tom, kolik které zařízení spotřebuje. 

MIA může být díky radiové frekvenci Z-Wave připojená na jakoukoliv řídící jednotku Z-Wave a komunikovat s dalšími Z-Wave zařízeními. Po aktivaci a připojení do aplikace (např. "Yubii") můžete vše sledovat a ovládat na dálku přes mobilní telefon.

Instalaci zásuvky zvládne opravdu každý. Stačí ji jen zapojit do stávající zásuvky a třikrát zmáčknout tlačítko umístěné z vnější strany. MIA se začlení do řídící jednotky. Pak do ní připojíte zařízení/spotřebič a v řídící jednotce nastavíte požadované scény.  

Aplikaci pro ovládání zásuvky lze stáhnout jak na Android tak i iOS.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKTORY
Záruka: 3 roky
? Rozměry (mm): 45x65

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: