MALOOBCHOD

Dodavatel LED, pro vaši maloobchodní prodejnu 

Spolupracujte s námi a rozsviťte svůj byznys novými možnostmi!

 

Hledáte pro vaši maloobchodní prodejnu spolehlivého dodavatele LED osvětlení a komponentů pro chytré domácnosti? Chcete nabízet svým zákazníkům kvalitní a inovativní produkty? Připojte se k síti našich obchodních partnerů a využijte výhod, které nabízíme exkluzivně pro maloobchodní prodejny.

Na e-shopu ŠTOLLsmart.cz nabízíme velkoobchodní spolupráci za zvýhodněné obchodní podmínky. Získejte atraktivní slevy na každý váš nákup a užijte si přednostní expedici zboží, abyste mohli rychle reagovat na požadavky vašich zákazníků.

Nabízíme široký sortiment produktů:
- LED osvětlení pro interiéry i exteriéry
- LED komponenty pro kreativní a účinné osvětlovací projekty
- Rozmanité LED pásky a příslušenství
- Komponenty pro vytvoření chytré domácnosti, které zvyšují komfort a bezpečnost

Při spolupráci s námi můžete počítat s technickou podporou a individuálním přístupem. Naši specialisté jsou připraveni vám kdykoliv pomoci s výběrem produktů nebo řešením technických otázek.

Pro zjednodušení procesu nákupu umožňujeme registraci několika emailů pro jednu společnost. Tím zefektivníte objednávkový proces a zajistíte, aby všechny relevantní osoby ve vaší firmě měly přístup k potřebným informacím.

Registrace na našem e-shopu je snadná a ihned po ní se vám zobrazí slevy přímo v e-shopu, takže můžete okamžitě začít nakupovat za výhodnější ceny.

Neztrácejte čas a připojte se k ŠTOLLsmart.cz. Spolupráce s námi se vyplatí a vaše maloobchodní prodejna tak může nabídnout to nejlepší z oblasti LED osvětlení a chytré domácnosti. Těšíme se na společnou úspěšnou spolupráci!

Jak začít?

Máme pro Vás připraveny speciální obchodní podmínky. Registrujte se pomocí Vašeho IČ a my Vám automaticky připravíme a rovnou nastavíme speciální obchodní slevy. Nemáte IČ a i tak vyrábíte nábytek napište nám email info@stollsmart.cz.

Potřebujete speciální slevu ihned? Například pro váš současný projekt? Napište nám požadavky Vašeho zákazníka do e-mailu info@stollsmart.cz. Připravíme Vám nabídku, kterou Vám zašleme na e-mail i bez Vaší registrace. Ostatní dořešíme později.