VELKOOBCHOD

Jste stolař? Potřebujete LED pro nábytek?

MÁME ŘEŠENÍ

Po registraci u nás na webu nabízíme:

  • Slevy po registrované stolaře
  • Předpřipravené základní LED sestavy (ODKAZ)
  • Bezplatné poradenství – NAPIŠTE, VOLEJTE
  • Nadstandardní záruku
  • Vymyslíme za vás i složité zapojení (dle přání Vašeho zákazníka)
  • Nabízíme ovládání pomocí různých chytrých ovladačů
  • Vymyslíme propojení na chytrou domácnost

 

Jste připravena a odhodláni změnit váš nábytek? My ano?  

REGISTRUJTE SE ZDE.

Potřebujete více informací? Můžete číst dále, případně nám zavolejte rádi vše vysvětlíme.

 

Proč spolupracovat, co nabízíme?

Jste výrobce nábytku a potřebujete LED osvětlení? Dálkově ovládat svítidla? Nebo jen poradit? V tom případě se na nás obraťte jsme připraveni Vám poradit, případně rovnou navrhnout jakoukoliv sestavu pro Váš projekt? Řídíme se heslem.

“ Vy jste odborník na nábytek – vyrábějte nábytek. My uděláme nábytek chytrým.”

Vše navrhneme a dodáme, ať je to LED osvětlení, ovládání, napájení případně poradíme s výběrem. Navíc Vám tohle vše připravíme k snadné instalaci. Neřešte návrh, zapojení, ovládání nebo chytrou domácnost, na to máte nás :-) .

 

O nás a stolařích.

Tento servis máme dlouhodobě v naší nabídce a již Víme, jak na to. Máme za sebou mnoho realizací a spokojených VAŠICH/NAŠICH zákazníků. Dnes již pro nás a vaše zákazníky není nábytek jen nábytkem. Většina zákazníků očekává svícení, blikání, změnu barev, propojení spotřebičů i následné propojení na chytrou domácnost. Jsme již 15 let výrobci a dovozci komponentů pro osvětlení a řízení těchto sestav. Proto pro nás byl jen krůček k vytvářejí návrhů pro chytré domácnosti, kam bezesporu již dlouhodobě patří i chytrý nábytek. Buďte připraveni na divokou jízdu. Doba je prostě taková, vše je chytré, proto buďte chytří také.

Jak začít?

Máme pro Vás připraveny speciální obchodní podmínky. Registrujte se pomocí Vašeho IČ a my Vám automaticky připravíme a rovnou nastavíme speciální obchodní slevy. Nemáte IČ a i tak vyrábíte nábytek napište nám email info@stollsmart.cz

Potřebujete speciální slevu ihned? Například pro váš současný projekt? Napište nám požadavky Vašeho zákazníka do e-mailu info@stollsmart.cz. Připravíme Vám nabídku, kterou Vám zašleme na e-mail i bez Vaší registrace. Ostatní dořešíme později.