Pohybové čidlo FARA s měřením teploty/intenzity osvětlení, Z-WAVE vč. magnetického držáku

Multifunkční pohybové čidlo FARA nabízí moderní, kompaktní a cenově dostupný způsob, jak zabezpečit váš domov. Komunikuje přes rádiovou frekvenci Z-Wave s mobilním telefonem a umožňuje měření intenzity osvětlení a teploty v místnosti.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: SMART600.003
1 643 Kč / ks 1 357,85 Kč bez DPH
Pohybové čidlo FARA s měřením teploty/intenzity osvětlení, Z-WAVE vč. magnetického držáku

Pohybové čidlo FARA s magnetickým držákem, Z-Wave

Multifunkční pohybové čidlo FARA nabízí propracované možnosti zabezpečení a snímání okolí. Umožňuje detekovat pohyb, měřit intenzitu osvětlení a teplotu v místnosti.  

Jeho velikost je ideální k nenápadnému snímání pohybu, proto ho lze využít i jako zabezpečení vaší domácnosti. Díky magnetickému držáku může být detektor připevněn na jakýkoliv podklad a otočen do kteréhokoliv směru.

Detektor je napájen baterií a nevyžaduje instalaci elektrických kabelů. Stačí jen přichytit držák na strop, zeď nebo jen položit na stůl a detektor se postará o zbytek práce.

K detekci pohybu využívá pasivního snímání infračerveného spektra, díky tomu zachytí každý pohyb, ať se jedná o člověka nebo zvíře. Tento detektor dokáže díky úhlu záběru 90° a vzdálenosti 7 metrů, do které rozpozná pohyb, snímat opravdu celou místnost. Jeho umístění do rohu místnosti umožňuje monitorovat vybraný prostor velmi pečlivě.

Při zaznamenání pohybu může detektor zaslat upozornění na mobil, spustit alarm nebo rozsvítit světlo. Scény, které má detektor spouštět, jsou jen na vaší fantazii. Spustit scénu může i při zaznamenání změny teploty nebo intenzity osvětlení. 

FARA může být díky radiové frekvenci Z-Wave připojená na jakoukoliv řídící jednotku Z-Wave a komunikovat s dalšími Z-Wave zařízeními. Po aktivaci a připojení do aplikace můžete vše sledovat na dálku přes mobilní aplikaci jako je například aplikace "Yubii".

Předností pohybového čidla FARA je i jeho snadná instalace. Přístroj můžete na zvolené místo připevnit buď pomocí oboustranné lepicí pásky, klasickými vruty nebo šrouby, případně jednoduše postavit na stůl, do police nebo na skříň. Následně hlavní část detektoru uchopíte ze dvou protějších stran a otočením detektor otevřete. Uvnitř vyjmete pásek bránící spojení baterie, následně zacvaknete baterii. V řídící jednotce přidáte nové zařízení. Pak stačí 3x za sebou zmáčknout tlačítko, které je umístěno uvnitř čidla vedle baterie a čidlo se automaticky připojí do řídící jednotky a začne reagovat. 

Aplikaci pro ovládání detektoru pohybu lze stáhnout jak na Android tak iOS.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČIDLA A SENZORY
Záruka: 3 roky
? Dosah signálu v exteriéru: 50m
? Dosah signálu v interiéru: 30m
? Napájení: baterie CR123A x 1
? Rádiový protokol - signál: Z-Wave 300, Z-Wave 500
Rádiová frekvence: 868,4 MHz
? Dosah: 7m
? Pozorovací úhel: 90 stupňů
? Provozní teplota: 0 - 40°C
? Skladovací teplota: 0 - 40°C
? Rozměry (mm): 45x45x57

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: