Řídící jednotka chytré domácnosti FIBARO Home Center 3 Lite, KCL3, Z-Wave Plus, WiFi

Nejnovější malá řídicí jednotka pro ovládání chytré bezdrátové domácnosti FIBARO. Je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí se s chytrým ovládáním svého bytu začít. Je vhodná zejména pro byty nebo malé domky. Vybavená je zcela novým hardwarem i softwarem. Komunikuje pomocí Z-Wave Plus a Wi-Fi.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: SMART900.002
4 100 Kč / ks 3 388,43 Kč bez DPH
Řídící jednotka chytré domácnosti FIBARO Home Center 3 Lite, KCL3, Z-Wave Plus, WiFi

FIBARO Home Center 3 je průlomová řídící jednotka v oblasti domácí automatizace. Hravě zvládne řízení jednoduchých i komplexních úkonů denní potřeby. Je navržena s využitím více než 10letých zkušeností s produkty té nejmodernější technologie. Díky spojení nejnovějšího čipu Z-Wave 500 a možnosti připojení přes WiFi, se stane přirozeným lídrem ve své kategorii. Je vybavena navýšenou kapacitou, možností bezdrátové konfigurace a trojnásobným zálohováním systému pro obnovu dat, a mnohem více.

 

První kroky s inteligentní domácí automatizací

 

Malá sestra Home Center3

Hledáte-li řešení, které vás provede prvními krůčky při nastavování vašeho chytrého domova, je pro vás tou pravou volbou. Ikdyž má nižší výkon a připojíte k ní méně zařízení než k její větší sestře Home Center 3, je plně vybavena blokovými scénami i možností programování v Lua

 

Moderní chytrá domácnost

S řídicí jednotkou získáváte chytrý mozek pro vaší domácnost, který se postará o hladkou koordinaci funkcí Z-Wave i Wi-Fi zařízení, které máte přidány do vašeho FIBARO projektu.

 

Trochu technických parametrů

Do vínku dostala stejnou aplikaci jako má Home Center 3. Komunikuje pomocí Z-Wave 700 a Wi-Fi 2,4 GHz.

RAM - 512 MB úložiště 4GB maximální doporučený počet automatizovaných scénářů: 20 doporučený počet ovládaných Z-Wave zařízení: 40

 

 

Objevte chytrou domácnost bez limitů

Moderní svět Smart Home je o kompatibilitě zařízení. Přidat vaše současná zařízení od ostatních výrobců do ekosystému FIBARO je hračka. Integrovat můžete zařízení od mnoha populárních značek a přizpůsobit si tak celý systém na míru vašim potřebám. Podporované technologie jsou Z-Wave Plus a Wi-Fi. Fibaro je kompatibilní s více než 2000 značkami.

 

Bezpečí vašich dat je naše priorita

Můžete si být jisti, že vaše data a přístupy jsou efektivně chráněny na té nejvyšší úrovni. Díky sofistikovanému systému zabezpečení, které poskytuje bezpečnou autentizaci, šifrování dat i komunikaci, garantuje Home Center 3 Lite komplexní ochranu dat, kterou znáte například z internetového bankovnictví.

 

Funguje i bez připojení k internetu

S jednotkou Home Center 3 Lite nemusíte mít obavy z výpadků internetového připojení. Vaše domácnost si zachová své funkce chytré domácnosti dokonce i bez něj. V případě že nebude dostupné připojení k internetu, stále je funkční komunikace přes protokol Z-Wave uvnitř vaší domácnosti.

 

 

Srdce chytré domácnosti FIBARO

Home Center 3 Lite je srdcem a myslí inteligentního domu, který se neustále stará o pohodlí a bezpečnost celé vaší rodiny. Inteligentní rozbočovač spravuje a komunikuje se všemi chytrými zařízeními - přijímá data ze senzorů, zpracovává všechna data a poskytuje výstup k provádění příslušných akcí.

 

Home Center 3 nebo Homer Center 3 Lite

Váháte, kterou řídící jednotku zvolit? Projděte si stránku s porovnáním obou jednotek řady Home Center 3 a vyberte si tu pravou pro vaši domácnost.

MALOU NEBO VĚTŠÍ

 

 

Vlastnosti

Univerzální řídící jednotka pro Z-Wave zařízení Vestavěný WiFi modul 5 Z-Wave čip 5. generace Nové uživatelské rozhraní 2 typy scénářů – LUA a blokové scény , aplikace a pluginy Importování vašich vlastních aplikací a ovladačů Samostatné panely pro klima, alarm a zahradu Nastavitelné domácí profily Vestavěné antény s vyšším dosahem Nižší spotřeba Vzdálený přístup – webový prohlížeč a FIBARO Home Center Aplikace (Android a iOS) Ovládání hlasem pomocí asistentů – Google, Amazon Alexa, Siri Shortcuts

Doplňkové parametry

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Záruka: 3 roky
? Procesor: Single-Core ARM Cortex A7, (900 MHz)
? Provozní paměť: RAM 512 MB DDR3L
? Pevný disk: 4 GB eMMC
? Napájení: 5Vdc, max. 1A
? Adaptér součást balení: ANO
? Provozní teplota: 0–40 ° C
? Provozní vlhkost: max. 75 %
? Bezdrátové rozhraní: Z-Wave 700 a Wi-Fi (2,4 GHz)
? Z-Wave specifikace: 868,0-868,6MHz, 869,7-870,0MHz
? Specifikace WiFi: 2400–2483 MHz, 5150–5250 MHz
? Dosah Z-Wave: až 75 m
? Rozměry (mm): 178 x 110 x 31

Home centrum 3 Lite

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: