Řídící jednotka chytré domácnosti FIBARO HOME CENTER 3, HC3, Z-Wave Plus, Zigbee, WiFi, Bluetooth

FIBARO Home Center 3 je průlomová řídící jednotka v oblasti domácí automatizace. Hravě zvládne řízení jednoduchých i komplexních úkonů denní potřeby. Je navržena s využitím více než 10letých zkušeností s produkty té nejmodernější technologie. Díky spojení nejnovějšího čipu Z-Wave 500 a možnosti připojení přes WiFi, se stane přirozeným lídrem ve své kategorii. Je vybavena navýšenou kapacitou, možností bezdrátové konfigurace a trojnásobným zálohováním systému pro obnovu dat, a mnohem více.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SMART900.001
12 300 Kč / ks 10 165,29 Kč bez DPH
Řídící jednotka chytré domácnosti FIBARO HOME CENTER 3, HC3, Z-Wave Plus, Zigbee, WiFi, Bluetooth

Příklady použití

Bezpečnost na prvním místě - díky zabudovanému a přizpůsobitelnému panelu Alarmu, může být Home Center 3 více než základním centrem vašeho domácího poplašného systému. Rozšiřte ho o pohybová, kouřová nebo záplavová čidla a zvyšte tak bezpečnost vašich blízkých. Plně otevřený systém - řídící jednotka Home Center 3 byla navržena tak, aby byla kompatibilní s technologiemi ostatních výrobců, a to pomocí Z-Wave Plus, WiFi, Zigbee a Nice rádia. Můžete k ní připojit až 2000 chytrých zařízení. Perfektní klima - jste unavení neustálými změnami počasí? Home Center 3 umožňuje plnou kontrolu nad tím, jak váš dům i zahrada na ně budou reagovat, a to základě informací o aktuálních teplotách, vlhkosti nebo intenzity světla venku i v interiéru. Například, při neočekávanému příchodu mrazu vám doma zapne vytápění a Váš dům příjemně ohřeje. Když přijdou deště, Fibaro dá pokyn k zastavení zavlažování zahrady. Nebudete tak zbytečně neplýtvat vodou. „Váš chytrý domov, vaše pravidla.“

.

Objevte chytrou domácnost bez limitů

Na základě mnohaletých zkušeností a zpětné vazby od uživatelů a instalátorů FIBARO je Home Center 3 nejpokrokovější jednotkou inteligentních domácností na světě. Moderní a spolehlivé zařízení, které vám umožní snadno ovládat všechny funkce inteligentního domova - pouhým stisknutím tlačítka, gestem nebo slovem. To vše bez nutnosti stavebních úprav.

 

Jedinečný přístup ke kvalitě

Jednotka Home Center 3 je od začátku navržena tak, aby vyhovovala těm nejnáročnějším zákazníkům a byla schopna pracovat 24/7. Je vybavena integrovanými anténami o vysokém výkonu a funkcí proaktivního upozornění na možné selhání komponent. Oproti staršímu modelu Home Center 2 nabízí až dvojnásobný výkon, nadstandardní zabezpečení a funguje i bez internetového připojení.

 

Bezpečnost na prvním místě

Můžete si být jisti, že vaše data a přístupy jsou efektivně chráněny na té nejvyšší úrovni. Díky sofistikovanému systému zabezpečení, které poskytuje bezpečnou autentizaci, šifrování dat i komunikaci, garantuje Home Center 3 komplexní ochranu dat, kterou znáte například z internetového bankovnictví.

 

Vše v jednom

Moderní svět Smart Home je o kompatibilitě zařízení. Přidat vaše současná zařízení od ostatních výrobců do ekosystému FIBARO je hračka. Integrovat můžete zařízení od mnoha populárních značek a přizpůsobit si tak celý systém na míru vašim potřebám. Podporované technologie jsou Z-Wave Plus, WiFi, ZigBee* a Nice rádio.

*ZigBee bude zprovozněno v průběhu roku 2021. Pro připojení žárovek Philips Hue je zatím potřeba HUE Bridge.

 

Funguje i bez připojení k internetu

S jednotkou Home Center 3 nemusíte mít obavy z výpadků internetového připojení. Vaše domácnost si zachová své funkce chytré domácnosti dokonce i bez něj. V případě že nebude dostupné připojení k internetu, stále je funkční komunikace přes protokol Z-Wave uvnitř vaší domácnosti.

 

 

Ovládání vždy po ruce

Mobilní aplikace Home Center vám umožní ovládat vaši inteligentní domácnost odkudkoliv na světě pomocí smartphonu (dostupné pro iOS i Android). Ovládat můžete také slovem pomocí hlasové asistentky Siri, Google Assistant, nebo Amazon Alexa. Na cestách autem pak lze využít podporu CarPlay a Android Auto. Jednoduchost a uživatelskou přívětivost aplikace dokazuje i ocenění 2019 CES Innovation Award.

 

 

 

 

Home Center 3 nebo Homer Center 3 Lite

Váháte, kterou řídící jednotku zvolit? Projděte si stránku s porovnáním obou jednotek řady Home Center 3 a vyberte si tu pravou pro vaši domácnost.

MALOU NEBO VĚTŠÍ

 

 

Vlastnosti

Univerzální řídící jednotka pro Z-Wave zařízení Vestavěný WiFi modul 5 Z-Wave čip 5. generace Nové uživatelské rozhraní 2 typy scénářů – LUA a blokové scény , aplikace a pluginy Importování vašich vlastních aplikací a ovladačů Samostatné panely pro klima, alarm a zahradu Nastavitelné domácí profily Vestavěné antény s vyšším dosahem Nižší spotřeba Vzdálený přístup – webový prohlížeč a FIBARO Home Center Aplikace (Android a iOS) Ovládání hlasem pomocí asistentů – Google, Amazon Alexa, Siri Shortcuts

 

Technické specifikace

Procesor: Quad-core Arm Cortex A53 (1,2 GHz) Provozní paměť: RAM 2GB LPDDR3 Pevný disk: 8 GB eMMC Napájení: 12V DC (adaptér je součástí balení) Provozní teplota: 0–40 ° C Provozní vlhkost: max. 75 % Síťové rozhraní: 10/100 (Base-T) Ethernet, konektor RJ45 Bezdrátové rozhraní: Z-Wave (řada 500), WiFi (802.11 b/g/n/a/ac) Z-Wave specifikace: 868,0-868,6MHz, 869,7-870,0MHz Specifikace WiFi: 2400–2483 MHz, 5150–5250 MHz Dosah Z-Wave: až 75 m (v závislosti na struktuře budovy) Rozměry: 220 x 140 x 35 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Záruka: 3 roky
Výrobce:: Fibaro
? Procesor: Quad-core Arm Cortex A53 (1,2 GHz)
? Provozní paměť: RAM 2GB LPDDR3
? Pevný disk: 8 GB eMMC
? Napájení: 12Vdc
? Adaptér součást balení: ANO
? Provozní teplota: 0–40 ° C
? Provozní vlhkost: max. 75 %
? Bezdrátové rozhraní: Z-Wave (řada 500), WiFi (802.11 b/g/n/a/ac)
? Z-Wave specifikace: 868,0-868,6MHz, 869,7-870,0MHz
? Specifikace WiFi: 2400–2483 MHz, 5150–5250 MHz
? Dosah Z-Wave: až 75 m
? Rozměry (mm): 220 x 140 x 35

Magická Home center 3od FIBARO

Představení HCR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: