Bateriový detektor kouře FIBARO, Z-Wave Plus

Bateriový detektor kouře FIBARO vám usnadní život, ale hlavně ochrání domov a vaše zdravý. Komunikuje přes rádiovou frekvenci Z-Wave a zvládá spoustu dalších funkcí.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u výrobce
Kód: SMART700.005
1 823,47 Kč / ks 1 507 Kč bez DPH
Bateriový detektor kouře FIBARO, Z-Wave Plus

Bateriový detektor kouře FIBARO, Z-Wave

Detektor kouře, který vám chrání domov a taky život. Oheň může dnes už vzniknout téměř všude. Proto bychom se měli před ním i chránit. Jednou z možností je i detektor kouře FIBARO.  

Jeho velikost je ideální k hlídání vašeho zdravý a přitom nijak nevyčnívá a neupozorňuje na sebe. Jedná se o čidlo s citlivými senzory, které reagují na kouř.  

Napájení detektoru je na baterii, proto nemusíte doma natahovat žádnou kabeláž. Stačí jen dát detektor kouře do míst, kde chcete mít jistotu že vás tam nezastihne oheň a kouř, jako je třeba kotelna, kuchyně nebo technické místnost.  

Při detekování kouře začne čidlo pískat, blikat a zašle upozornění, spustit alarm nebo třeba spustí ventilaci, aby nedošlo k nehodě. Scény které má detektor spouštět, jsou jen na vaší fantazii. Detektor je vybaven i teplotním čidlem. 

Bateriový detektor kouře díky radiové frekvenci Z-Wave může být připojená na jakoukoliv řídící jednotku Z-Wave a komunikovat s dalšími Z-Wave zařízeními. Po aktivaci a připojení do aplikace můžete vše sledovat na dálku přes mobilní aplikaci jako je "Yubii".

Montáž detektoru je snadná a zvládne ji téměř každý. Napřed detektor vyjměte z krabičky. Následně oddělejte kryt čidla, tím že spodní část pevně chytíte a horní část pootočíte. Uvnitř se nachází baterie s páskou, která brání kontaktu baterii. Po odstranění pásky se čidlo zapne. V řídící jednotce nastavíte přidání nového zařízení. Nakonec na čidle, je umístěno tlačítko, které třikrát po sobě zmáčkněte. Detektor se začlení do řídící jednotky. Už jen připevněte detektor na vámi určené místo.  

Aplikaci pro ovládání detektoru kouře lze stáhnout jak na Android tak i iOS.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: