Siréna poplachu ATOM 100dB na stěnu, Z-Wave

Siréna ATOM je ideálním řešením, jak ochránit domy, byty, garáže, ale i kanceláře a další místa. Komunikuje přes rádiovou frekvenci Z-Wave a je skvělá pro rozšíření domovního zvonku nebo jako zvuková signalizace k pohybovému senzoru/detektoru kouře.

Dostupnost Skladem (11 ks)
Kód: SMART700.001
1 643 Kč / ks 1 357,85 Kč bez DPH
Siréna poplachu ATOM 100dB na stěnu, Z-Wave

Siréna poplachu ATOM, Z-Wave

Dva v jednom. Siréna, která může fungovat i jako zvonek. Disponuje velkou škálou zvuků a intenzity hlasitosti a lze ji využít jako rozšíření domovního zvonku nebo jako zvukovou signalizaci.

Ve chvíli, kdy připojené zařízení (pohybový senzor/detektor kouře/zaplavení) zaznamená změnu, poplachová siréna spustí poplach vybraným typem zvuku, začne blikat LED světlo na siréně a může zaslat upozornění na váš mobil. Umožňuje také spustit další scény jako je blikání světel v domě, popřípadě hašení nebo uzavření vody/plynu. Ve chvíli, kdy nebude hlídat váš dům, může sloužit jako zvonek nebo jiné upozornění. 

Siréna ATOM nabízí možnost vybrat si z 10ti typů zvuků a 3 variant intenzity hlasitosti (vše nastavujete v řídící jednotce přes záložku "Parametry", kde zadáváte čísla z manuálu). Je napájena baterií, proto nemusíte doma natahovat žádnou kabeláž. Stačí ji jen umístit na požadované místo a připojit do aplikace. 

ATOM může být díky radiové frekvenci Z-Wave připojená k jakékoliv řídící jednotce Z-Wave a komunikovat s dalšími Z-Wave zařízeními. Po aktivaci a připojení do aplikace (např. "Yubii") můžete vše sledovat na dálku přes mobilní telefon.

Předností této sirény je i její snadná instalace. Nejdříve pootočením zadní části po směru hodinových ručiček sundáte víko, odstraníte pásku, která brání kontaktu s baterií. Čidlo se zapne, v řídící jednotce přidáte nové zařízení. Pak stačí třikrát po sobě zmáčknout tlačítko umístěné uvnitř sirény, čímž se siréna začlení do řídící jednotky. Připevníte sirénu oboustrannou lepící páskou nebo šrouby na vámi vybrané místo a zbytek už nechte na ATOMU.

Aplikaci pro ovládání sirény lze stáhnout jak na Android tak i iOS.

Doplňkové parametry

Kategorie: čidla MULTIFUNKČNÍ
Záruka: 3 roky
? Rozměry (mm): 68mm x 33mm
Intenzita zvuku: >90 dB
? Dosah signálu v exteriéru: 80m
? Dosah signálu v interiéru: 40 m
Baterie: 2x CR123A
Externí napáájení: Mini USB 6V, 05A
? Pohotovostní doba: max 1 rok
Rádiové frekvence: 868,4MHz EU
Kompatibilita Z-Wave 300 série: ANO
Kompatibilita Z-Wave 500 série: ANO
Počet melodií (zvuků): 10
Spotřeba (W): 2W
Maximální proud (v modu rádiovém přenosu): 35mA
Maximální proud (v modu siréna MAX hlasitost)): 500mA
Provozní teplota: 0-40°C
Skladovací teplota: 0-60°C
Baterie v balení: 2x
Hmoždinka v balení: ANO
Oboustranně lepící podložka: ANO
Manuál: ANO (angličtina)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: