Senzor otevření dveří GAMA s měřením teploty/vlhkosti, Z-WAVE, USB

Senzor GAMA na okna a dveře se postará o zabezpečení vašeho domu, bytu i kanceláře. Komunikuje přes rádiovou frekvenci Z-Wave s mobilním telefonem a umožňuje také měření teploty a vlhkosti v místnosti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u výrobce
Kód: SMART600.005
1 380 Kč / ks 1 140,50 Kč bez DPH
Senzor otevření dveří GAMA s měřením teploty/vlhkosti, Z-WAVE, USB

Dveřní a okenní senzor GAMA s USB připojením, Z-Wave

Multifunkční detektor, který dokáže okamžitě informovat o otevření/zavření dveří, měří teplotu a vlhkost a je vybaven ochranou proti sabotáži. Detektor GAMA ohlásí jakýkoliv neplánovaný vstup do vašeho domu a je skvělým pomocníkem, který zajišťuje ochranu a bezpečí. 

Jeho výhodou jsou malé rozměry, díky kterým je velmi nenápadný a téměř nerozpoznatelný. Skládá se ze dvou částí vybavenými magnetem. Instaluje se na dveře nebo okno a na sousední rám, pokud dojde k otevření nebo zavření dveří, na připojenou bránu Z-Wave se odešle signál o změně. 

Detektor může být napájen baterií nebo připojením do USB, nevyžaduje instalaci elektrických kabelů. Stačí jen přichytit menší tělo na křídlo dveří či okna a větší tělo na rám, tak aby vzdálenost mezi sebou byla maximálně 2 cm. Čím méně tím lépe.

Při zaznamenání změny stavu dveří/oken umí zaslat upozornění na mobil, spustit alarm nebo jen rozsvítit světlo. Scény které má detektor spouštět, jsou jen na vaší fantazii. Spustit scénu může i při zaznamenání změny teploty nebo vlhkosti. 

GAMA může být díky radiové frekvenci Z-Wave připojená na jakoukoliv řídící jednotku Z-Wave a komunikovat s dalšími Z-Wave zařízeními. Po aktivaci a připojení do aplikace můžete vše sledovat na dálku přes mobilní telefon například prostřednictvím aplikace "Yubii".

Předností tohoto čidla je i jeho snadná instalace. Nejdříve zmáčknutím tlačítko na čelní straně oddělíte spodní část od hlavního těla. Pak spodní část připevníte oboustrannou lepící páskou nebo šrouby na rám dveří/okna. Uvnitř hlavního těla vyjmete pásek bránící spojení baterie, následně zacvaknete baterii. V řídící jednotce přidáte nové zařízení. Pak stačí podržet cca 5 sekund tlačítko, které je umístěno uvnitř čidla, dokud se nerozsvítí světle modrá kontrolka. Čidlo se samo spáruje s řídící jednotkou. Připevníte kryt k hlavními tělu a umístíte menší tělo na okenní/dveřní křídlo ve vzdálenosti max. 2 cm.   

Aplikaci pro ovládání dveřního senzoru lze stáhnout jak na Android tak iOS.  

Doplňkové parametry

Kategorie: AKTORY
Záruka: 3 roky
? Dosah signálu v exteriéru: 80m
? Dosah signálu v interiéru: 45m
? Napájení: baterie CR123 x 1
Pracovní proud: až do 15mA
Záložní proud: 8uA
? Provozní teplota: 0 - 70°C
? Rádiový protokol - signál: Z-Wave
Rádiová frekvence: 868,4 MHz
? Rozměry hlavního tělesa (mm): 82x27x23
? Rozměry vedlejšího tělesa (mm): 50x13x16
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: